vrijdag
19 april 2024
zondag
21 april 2024
16:00 - 19:00
Pubquiz
donderdag
25 april 2024
20:30
Veur Klassiek
20:30
TRYO
vrijdag
26 april 2024
20:30
Pieter Jouke
donderdag
2 mei 2024
20:30
René van Meurs
vrijdag
10 mei 2024
20:15
Toneelgroep De Gezellen
zaterdag
11 mei 2024
20:15
Toneelgroep De Gezellen
zondag
12 mei 2024
14:15
Toneelgroep De Gezellen
vrijdag
17 mei 2024
20:15
Toneelgroep De Gezellen
zaterdag
18 mei 2024
20:15
Toneelgroep De Gezellen
zondag
19 mei 2024
14:15
Toneelgroep De Gezellen
vrijdag
24 mei 2024
20:15
Toneelgroep De Gezellen
zaterdag
25 mei 2024
20:15
Toneelgroep De Gezellen
zondag
26 mei 2024
14:15
Toneelgroep De Gezellen
woensdag
29 mei 2024
20:30
Sara Kroos
donderdag
30 mei 2024
20:30
Sara Kroos
zaterdag
1 juni 2024
20:30
Kingfisher Sky
zondag
2 juni 2024
16:00 - 19:00
Pubquiz
donderdag
6 juni 2024
20:00
Film: The Great Escaper
zaterdag
15 juni 2024
20:30
Bolder & van Santen
zaterdag
22 juni 2024
20:00 - 22:00
The Visionary Journey Live
zaterdag
14 september 2024
20:30
Tim Hartog
zondag
15 september 2024
11:00 - 11:40
Pim & Pom Theaterproducties
16:00 - 19:00
Pubquiz
donderdag
19 september 2024
20:30
De Règâhs
vrijdag
20 september 2024
20:30
De Règâhs
zaterdag
21 september 2024
20:30
Louise Korthals
vrijdag
27 september 2024
20:30
Valentina Toth
zondag
29 september 2024
14:30
David Vos
woensdag
2 oktober 2024
20:30
Guido Weijers
donderdag
3 oktober 2024
20:30
Sousa Duo
zaterdag
5 oktober 2024
20:30
Max van den Burg
zondag
6 oktober 2024
11:00 - 11:50
Houtjetouwtje
woensdag
9 oktober 2024
20:30
Sjaak Bral
donderdag
10 oktober 2024
20:30
Sjaak Bral
vrijdag
11 oktober 2024
20:30
Kim Schuddeboom
zondag
13 oktober 2024
16:00 - 19:00
Pubquiz
zaterdag
19 oktober 2024
20:30
Niet Schieten
zondag
20 oktober 2024
14:30
Duo Eclectique
donderdag
24 oktober 2024
20:30
TRYO
vrijdag
25 oktober 2024
20:30
Jochen Otten
zondag
10 november 2024
16:00 - 19:00
Pubquiz
dinsdag
19 november 2024
20:30
Nienke Plas
donderdag
21 november 2024
vrijdag
22 november 2024
20:30
Blauwe Vinkjes
zondag
24 november 2024
11:00 - 11:50
Pietenpret in het museum
13:30 - 14:20
Pietenpret in het museum
16:00 - 16:50
Pietenpret in het museum
donderdag
28 november 2024
20:30
SOLOMET3
zaterdag
30 november 2024
20:30
Soundos
vrijdag
6 december 2024
20:30
Martijn Kardol
zaterdag
7 december 2024
20:30
The Raspers
zondag
8 december 2024
vrijdag
13 december 2024
20:30
Cameretten
zondag
15 december 2024
11:00 - 11:50
Het kleine theater
zondag
22 december 2024
16:00 - 19:00
Pubquiz
vrijdag
10 januari 2025
20:30
Bakker & Bakker
zondag
12 januari 2025
16:00 - 19:00
Pubquiz
zaterdag
18 januari 2025
20:30
Selma Visscher
zondag
19 januari 2025
14:30
Sunrise Trio
donderdag
23 januari 2025
20:30
Arethusa Kwartet
vrijdag
24 januari 2025
20:30
Ruud Smulders
zondag
26 januari 2025
11:00 - 11:50
Poppentheater Jacobus Wieman
zaterdag
1 februari 2025
20:30
Arjan Kleton
vrijdag
7 februari 2025
20:30
Fabian Franciscus
zondag
9 februari 2025
14:30
Marjolein Meijers
donderdag
13 februari 2025
20:30
Nesim el Ahmadi
zaterdag
15 februari 2025
20:30
Ida van Dril
zondag
16 februari 2025
11:00 - 11:50
De Vliegende Koffer
donderdag
20 februari 2025
vrijdag
21 februari 2025
20:30
Aron Elstak
zondag
23 februari 2025
16:00 - 19:00
Pubquiz
vrijdag
7 maart 2025
20:30
Maartje & Kine
zaterdag
8 maart 2025
20:30
Lotte Velvet
donderdag
13 maart 2025
20:30
Kern Koppen
vrijdag
14 maart 2025
20:30
Musa
zondag
16 maart 2025
14:30
Hermitage
donderdag
20 maart 2025
zaterdag
22 maart 2025
20:30
Kees van Amstel
zondag
23 maart 2025
16:00 - 19:00
Pubquiz
vrijdag
28 maart 2025
20:30
Jasper van der Veen
zondag
30 maart 2025
11:00 - 11:50
Joes
zaterdag
5 april 2025
zondag
6 april 2025
14:30
Amsterdams Allooi
donderdag
10 april 2025
20:30
TRYO
vrijdag
11 april 2025
20:30
Peter Lusse
zondag
13 april 2025
16:00 - 19:00
Pubquiz
donderdag
17 april 2025
20:30
Veur Klassiek
zaterdag
19 april 2025
20:30
Spruijt en Opperman
zondag
20 april 2025
11:00 - 11:50
Klein Amsterdam Producties
vrijdag
25 april 2025
20:30
Peter van Ewijk
zondag
1 juni 2025
16:00 - 19:00
Pubquiz
Geen voorstelling gevonden!